Series
Ratings
15
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0