Titles you rated
Severance Season 1Rated ★ 4.5
DickinsonRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.5
The Four SeasonsRated ★ 3.5
Running Point Season 1Rated ★ 5.0
Too MuchRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
DisclaimerRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 2.0
Envious Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Friends from College Season 1Rated ★ 5.0
LoveRated ★ 5.0
The Morning ShowRated ★ 4.5
UnREALRated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5