Titles you rated
Friday Night LightsRated ★ 4.0
Friday Night LightsRated ★ 3.5
Doom PatrolRated ★ 5.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Into the BadlandsRated ★ 4.5
Into the BadlandsRated ★ 4.0
Arrested DevelopmentRated ★ 4.0
The Office Season 5Rated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.5- CastlevaniaRated ★ 5.0
CastlevaniaRated ★ 3.5- Adventure of Sonic the HedgehogRated ★ 2.5
Sonic the HedgehogRated ★ 2.5
Birds of PreyRated ★ 0.5
Family GuyRated ★ 2.5
Dark MatterRated ★ 3.5
Dark MatterRated ★ 4.0
Dark MatterRated ★ 4.0- Cowboy Bebop Extra SessionRated ★ 3.5