Series
Ratings
312
Young Sheldon Season 7Rated ★ 5.0- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
Love StoryRated ★ 5.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
The Great Season 3Rated ★ 1.5
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 5.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 5.0
The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0