Series
Ratings
140
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
After the RainRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Tsuki ga KireiRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5