Series
Ratings
15- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Read or Die OVARated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0