Series
Ratings
12
My SunshineRated ★ 3.0
VikingsRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Ohlala CoupleRated ★ 2.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.5