Series
Ratings
16
PastaRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0