Movies
Ratings
1147- The Nocturnal KidsRated ★ 3.0
At the BenchRated ★ 4.5
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
HoleRated ★ 3.5- StainRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5- Fist of PeopleRated ★ 3.0
Antarctic JournalRated ★ 1.0- A Short TripRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
The BabysitterRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0- BibitanRated ★ 1.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0- No thank youRated ★ 3.0
Passing over the HillRated ★ 4.0
DownRated ★ 2.0