Series
Ratings
74
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 2.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 2.5
Dept. QRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 3.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 2.5
FleabagRated ★ 4.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 5.0