Series
Ratings
78
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
Money GameRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Go AheadRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Say You Love MeRated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Cleaning UpRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0