Titles you rated
PERSONA5 the AnimationRated ★ 3.5
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 1.0
PenguindrumRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Akiba Maid WarRated ★ 2.0- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
My New Boss Is GoofyRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
The Little Lies We All TellRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Wizards of Waverly Place Season 1Rated ★ 4.0
Hannah Montana Season 1Rated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0- Bocchi the Rock! Season 2Rated ★ 3.0