Series
Ratings
74- 원피스 31기Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
- Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no UeRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
My Happy MarriageRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Cells at Work! Code BlackRated ★ 5.0- 이시하라 사토미의 민낯여행 in 그리스Rated ★ 4.0
Arashi's Diary: VoyageRated ★ 4.0