Series
Ratings
200
Why Women KillRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 1.0
Glory JaneRated ★ 2.0
Spring DayRated ★ 2.0
On AirRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 1.0- Precious FamilyRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 2.5