Movies
Ratings
737
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Great FloodRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The ElixirRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5- TarotRated ★ 1.0
- NoiseRated ★ 2.0
VivariumRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5