Series
Ratings
717
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
MoonriseRated ★ 1.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 2.5
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 2.5
VeepRated ★ 3.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 4.5
Goblin SlayerRated ★ 3.0
Go! Go! Loser Ranger!Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 4.5
Fresh Off the BoatRated ★ 4.0
Fresh Off the BoatRated ★ 3.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 3.5- Hare+Guu FinalRated ★ 4.0
- Hare+Guu DeluxeRated ★ 4.0