Series
Ratings
19
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0