Series
Ratings
34
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5