Titles you rated
Princess HoursRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0- Robin HoodRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
BonesRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Jang Yeong SilRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0