Series
Ratings
109
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Let's EatRated ★ 3.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0