Series
Ratings
358
You're My PetRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
Second VirginRated ★ 3.0
Love Deeply!Rated ★ 3.0
Bokura wa Koi ga HetasugiruRated ★ 3.5
I Don't Love You YetRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Love is Hard for a Rich ManRated ★ 2.5
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Love MeRated ★ 2.5
On a Starry NightRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.0