Titles you rated
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- NG Knight Ramune & 40Rated ★ 3.0
- 야구여왕Rated ★ 3.0
Wonder ManRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0- 극한84Rated ★ 2.5
- 드래곤 퀘스트: 다이의 대모험Rated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0