Movies
Ratings
227
Green BookRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0