Series
Ratings
22
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5