Series
Ratings
365
The Art of SarahRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Divorced SinglesRated ★ 1.5
Divorced Singles Season 2Rated ★ 2.0
Divorced Singles Season 4Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 3.5