Movies
Ratings
445
WhiplashRated ★ 4.5
The CroodsRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
HugoRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
The Accidental HusbandRated ★ 2.5
21 Jump StreetRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
A Single ManRated ★ 4.0