Series
Ratings
69
Yuru Camp△Rated ★ 4.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 4.0
86Rated ★ 3.5
NemesisRated ★ 4.0
Ssss.DynazenonRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.5
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Africa SalarymanRated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 3.5
Ah! My GoddessRated ★ 4.0
Ah! My Goddess: Flights of FancyRated ★ 4.0- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 3.5
Rent-a-GirlfriendRated ★ 3.0
Future ManRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Girls und PanzerRated ★ 4.0
Princess Connect! Re:DiveRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0