Movies
Ratings
652
Velvet BuzzsawRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
FractureRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 3.0
Collateral BeautyRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
ShameRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.5
The ImmigrantRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.0
The Girl on the TrainRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0