Movies
Ratings
122
Sin CityRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
JumperRated ★ 1.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5