Series
Ratings
175
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 1.5
Villainess Level 99: I May Be the Hidden Boss but I'm Not the Demon LordRated ★ 1.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 2.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Apparently, Disillusioned Adventurers Will Save the WorldRated ★ 2.0
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 1.5
Am I Actually the Strongest?Rated ★ 2.0
I've Somehow Gotten Stronger When I Improved My Farm-Related Skills.Rated ★ 1.0
Hero-King to Extraordinary Squire ♀Rated ★ 2.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 2.5
Hero ClassroomRated ★ 2.0
Sweet ReincarnationRated ★ 1.5
My Unique Skill Makes Me OP Even at Level 1Rated ★ 0.5
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 3.5
The Aristocrat's Otherworldly Adventure: Serving Gods Who Go Too FarRated ★ 1.5
Guild of DepravityRated ★ 1.0
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 2.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.0