Movies
Ratings
391
Primal FearRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0