Movies
Ratings
320
GattacaRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
DenialRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Paranormal Activity: The Ghost DimensionRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 2.5
SplitRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0