Series
Ratings
20
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Be PositiveRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Your SongRated ★ 4.0- IldajongsaRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Rated GRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0