Movies
Ratings
357
WeaponsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Drive-Away DollsRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Kalki 2898 ADRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Visiting HoursRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
The OmenRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5