Series
Ratings
314
Her Private LifeRated ★ 2.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 2.0
The King's AffectionRated ★ 2.0
Do Do Sol Sol La La SolRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 0.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 4.5
No Gain No LoveRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 4.5
- A-List to PlaylistRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.5
Four Wheeled RestaurantRated ★ 4.0
Little Cabin in the WoodsRated ★ 3.5