Series
Ratings
16
High KickRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.5