Titles you rated
Come Back AliveRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0