Series
Ratings
393
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 2.0- 대결! 팽봉팽봉Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Migi & DaliRated ★ 4.0