Series
Ratings
241
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
BonobonoRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Mr. OsomatsuRated ★ 0.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5