Series
Ratings
117
Hyper KnifeRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Ms. MarvelRated ★ 2.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0