Series
Ratings
56
Two WeeksRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
- New NonstopRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0