Series
Ratings
13
JigsawRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
LegionRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5