Movies
Ratings
1299- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 3.5
Devils StayRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
To Each His OwnRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The Great FloodRated ★ 3.0
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 3.5- Phantom: The Musical LiveRated ★ 2.0
- The Man Who LaughsRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5