Movies
Ratings
251
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
TauRated ★ 2.5
The Senior ClassRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5