Titles you rated
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
In TreatmentRated ★ 2.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
4 Legendary WitchesRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
IRISRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 1.0