Movies
Ratings
405
R-PointRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 0.5
The PrisonRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
No.3Rated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0