Series
Ratings
39
Miss KoreaRated ★ 2.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Wonderful DaysRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5