Series
Ratings
68
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Mystic Pop-up BarRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0- 동자스님! 소공공Rated ★ 4.0
- Secrets and LiesRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0