Movies
Ratings
1086
Project Hail MaryRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
PreyRated ★ 2.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The PactRated ★ 2.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
Daddy's Home 2Rated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
TransamericaRated ★ 4.5
House of Sand and FogRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5