Series
Ratings
12
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Ah! My GoddessRated ★ 4.0
Ah! My Goddess: Flights of FancyRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
A Poem A DayRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0